הדפסה על קנבס בחיפה

 

 

גרים בחיפה ומעוניינים לשדרג את ביתכם עם תמונה על קנבס? אם כן, לנו בפיקנבס יש את המענה המשולם עבורכם עם הדפסה על קנבס בחיפה. התמונות המרהיבות שלנו מסופקות און ליין ובהתאמה אישית מלאה עד לפתח ביתכם.

 

הדפסות מקצועיות ואיכותיות

 

גם תושבי חיפה יכולים לזכות כיום בהדפסות מקצועיות ואיכותיות על גבי קנבס. את ההדפסות אנו מבצעים בעזרת מכונות ומדפסות המתקדמות והחדישות ביותר בישראל, ובעזרת חומרים אקולוגיים ואיכותיים. בין היתר, אנו עובדים רק עם מדפסות האיכות של מותג הבינלאומי HP, אשר מדפיסות את התמונה שלכם על גבי קנבס טבעי מכותנה וללא סיבים סינטטיים. בנוסף, הדיו המשמש בהדפסות אינו רעיל והינו ידידותי לסביבה, ולכן מתאים ובטוח לכל חלל פנימי בבית. מעבר לכך, כל הדפסה שאנו מבצעים עוברת הליכי איכות ופיקוח קפדניים בטרם אריזתה ושליחתה. ואם לא די בכך, אנו גם דואגים לאריזה מוקפדת וחזקה. כל זאת, במטרה להבטיח שיגיע לידיכם מוצר איכותי, מוגמר ושלם.

 

שירות מקיף תחת קורת גג אחת

 

תוכלו לבצע כל הזמנת הדפסה על קנבס ישירות דרך האתר שלנו, שהינו קל ופשוט לשימוש, ומאובטח ברמה הגבוהה ביותר. את התמונות עצמן תוכלו לבחור מהאלבומים הפרטיים שלכם או ממאגר תמונות חינמי, עשיר ועדכני שבאתר. מעבר לכך, לרשותכם עומד צוות גרפי מקצועי שישמח לייעץ לכם בבחירת תמונה, ולספק לכם שירותים מיוחדים נוספים כמו בניית ועיצוב קולאז`. בנוסף, תוכלו לבחור כיצד תגיע ההדפסה לביתכם שבחיפה, בין אם באיסוף עצמי, דואר רשום או משלוח מיוחד.

 

להזמנת הדפסות על קנבס בחיפה

 

הזמנת הדפסה על קנבס בחיפה  אפשרית ישירות דרך האתר. לקבלת מידע ושירותים נוספים צרו קשר עם פיקנבס בטלפון 1700-707-508 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה, שאלה וצורך.