רול אפ: שילוט אפקטיבי לפרסום העסק

מודעת רול אפ היא אחת משיטות הפרסום הנפוצות והאפקטיביות ביותר שיש. רול אפ יכול להשפיע מאוד על העסק או על החנות שלכם, בין אם אתם נמצאים בקניון ואתם רוצים שלקוחות יבחרו בחנות שלכם על פני עשרות החנויות האחרות, ובין אם אתם רוצים להעביר ללקוחות חדשים אינפורמציה חשובה כמו מבצעים או שירותים חדשים.


באופן כללי ניתן לומר שהרול אפ הוא שילוט אינפורמטיבי. המטרה שלו היא לסכם עבור הלקוחות בכמה משפטים קצרים ותמציתיים - למה המוצר שאתם מוכרים או העסקה שאתם מציעים הם משתלמים. אך בכל מקרה, לא משנה מה יש לכם להציע, אף אחד לא ישים לב למודעה שלא מעוצבת בצורה "חכמה". תשומת הלב שאתם צריכים להשקיע בעיצוב רול אפ צריכה להיות שקולה לכל שיטת פרסום אחרת שאי פעם השתמשתם בה.


לכל סוג פרסום יש את היתרונות והחולשות שלו. אחת מהחולשות הברורות של הרול אפ היא שאף אחד לא חייב להסתכל עליו. זאת בניגוד למודעה בטלוויזיה או ברדיו שאף אחד לא שואל אתכם אם אתם רוצים לשמוע. עם זאת, אם מצליחים ליצור הדפסה על רול אפ שמושכת את העין, מדובר באחת השיטות האפקטיביות ביותר למשיכת לקוחות, לפרסום העסק ולקביעת המוניטין שלו מול המתחרים. מסיבה זו הגישה המרכזית לעיצוב רול אפ היא לחשוב על יצירת מודעה שתמשוך את העין בצורה שקשה להתנגד לה. הנה שני טיפים שכאי לחשוב עליהם כשאתם מעצבים רול-אפ:


לוגו - לוגו הוא אחת השיטות הטובות ליצור שם ותודעה ציבורית לעסק שלכם, ולכן, אם אין לעסק שלכם לוגו, כדאי שתחשבו על לעצב אחד. במידה ויש לכם לוגו הוא צריך להיות בראש המודעה כדי למשוך את תשומת לבם של לקוחות שמכירים את העסק או שמעו עליו. חשבו על סיטואציה שבה אתם מחפשים ספר מסוים בספרייה עצומה: אתם מסתכלים קודם כל על שם הסופר, מחפשים מישהו שמוכר לכם. לוגו הוא דרך להפוך אתכם למוכרים ולמזוהים במהירות, גם על ידי אנשים שמעולם לא היו לקוחות שלכם.


איכות - כשמדובר בשלט כמו רול אפ, איכות ההדפסה היא חשובה הרבה יותר מאיכות העיצוב. בימינו, פרסום מודעה שרואים בה את הפיקסלים היא מתכון להתעלמות, ורול אפ הוא שלט שאנשים מסתכלים עליו מקרוב. לכן, עם הדפסה על רולאפ חשוב שהעיצוב לא יהיה מפוקסל, שהצבעים בו יהיו נכונים ושההדפסה תהיה חלקה ואיכותית.


מחפשים רול אפ איכותי ומשתלם? ב-Picanvas אנחנו ממתמחים בתחום הדפסת רולאפים באיכות גבוהה מאוד. עם צוות גרפיקאים מיומן וטכנולוגיה מתקדמת, עשרות לקוחותינו מרוצים יצאו משערינו עם שילוט איכותי במחיר הוגן. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.