כך תוכלו ליצור בעצמכם את השטיח המושלם

ה-PVC הוא חומר המוכר לנו בעיקר מעולם התעשייה: מדובר בסוג של פלסטיק, שמשתמשים בו עבור צינורות אינסטלציה, ציפוי של חוטי חשמל, וכדומה. אולם, בשנים האחרונות מעצבים רבים החלו לזהות את הפוטנציאל הדקורטיבי של ה-PVC, וכך נכנסו לחיינו שטיחי ה-PVC. אז מה זה בכלל PVC? מדובר בפלסטיק יעיל ואיכותי, שאינו נשחק בקלות ובכלל ויכול להישאר כמו חדש במשך שנים. הוא גמיש מאוד ומבודד מפני מזג האוויר. נשמע כמו החומר המושלם לשלב בסלון, במטבח או בחדר השינה, נכון?


במשך שנים כולנו השתמשנו בשטיחי הבד הכבדים והמסורתיים, עד שתעשיית השטיחים החליטה להרים את הכפפה, ולאמץ את ה-PVC. השטיח החדש הוא תחליף מעולה לשטיחים מסורתיים. הוא מחזיק שנים רבות, לא צובר לכלוך וקל מאוד לניקוי. מה שכל כך מעורר השראה בשימוש בחומר הזה הוא שעל פני השטח הוא נראה כמו בחירה מוזרה עבור שטיח, אבל זה רק בגלל שאנחנו רגילים לשטיחי הבד המסורתיים. שטיחי ה-PVC מוכיחים את עצמם כמבודדים מקור או מחום, חלקים ונעימים למגע, והכי חשוב, בזכות טכניקת הדפסה מתקדמת - הם יכולים להיראות איך שתרצו.


הדפסה על PVC מתבצעת באופן ישיר, והינה עמידה לשנים רבות גם בתנאי פנים וגם בתנאי חוץ. לכן, אפשר להשתמש בשטיח ה-PVC בתוך הבית, בגינה או מחוץ לדלת ולדעת שהוא יישמר מפני מזג האוויר ויישאר איכותי כמו תמיד. השטיח הסטנדרטי מגיע בעובי של 3 מילימטרים, וככל שעולים בעובי, כך גמישות השטיח יורדת. אחד היתרונות הבולטים ביותר של ה-PVC הוא שניתן להדפיס עליו גם בצבע לבן, בניגוד לדפוס על טקסטיל. כך, באמת אפשר להתפרע עם הדמיון, וליצור כל הדפס על השטיח ובכמה צבעים שרוצים.


אם אתם חובבי עיצוב אתם בטח יודעים שלפעמים קשה להשיג בדיוק את הדוגמה והצבע שאתם רוצים ובמיוחד אם אתם כפופים לתקציב מסוים. באמצעות שיטת הדפוס המתקדמת, השטיח יכול לחקות כל רקמה, דוגמה ותמונה שתדמיינו. הדפסה על שטיחים פותחת בפניכם עולם חדש של עיצוב פנים, עולם מודרני, מיוחד והרפתקני.


ב-Picanvas אנחנו מבצעים הדפסה על שטיח PVC ויוצרים תוצאות מסוגננות לפי רצונכם האישי. ב-Picanvas עובד צוות גרפיקאים מקצועי ומיומן, שיוכל לסייע לכם לבחור את העיצוב שמתאים לכם ולהפוך את הרעיון שלכם למציאות. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים בשוק ובשיטות הדפסה מתקדמות במיוחד. אם אתם מעוניינים לנסות הדפסה על שטיח פנו אלינו.