למה חשוב להשתמש בכמה סוגים של פרסום לעסק?


כשמדובר בפרסום אחד מכללי האצבע הבסיסיים ביותר הוא - להשתמש בכמה טכניקות שונות. את מאמצי השיווק אסור להשקיע בנקודה אחת, חשוב לפנות לכמה שיותר קהלי יעד פוטנציאליים ולעשות זאת בדרכים שונות ומגוונות כדי להגדיל כמה שיותר את החשיפה לעסק. הרי ברור שככל שתפרסמו יותר, יגלו אתכם יותר לקוחות פוטנציאליים. יתרה מכך, לא כל לקוח משתמש או בא במגע עם כל הפלטפורמות והמדיומים, וחשוב להרחיב את האופציות כמה שיותר כדי להגיע לכמה שיותר אנשים.


לכל שיטת פרסום יש את היתרונות שלה בהעברת התוכן. תשדיר רדיו או פרסומת בטלוויזיה למשל, "מחייבים" את המאזין לשמוע אותם, משום שהם קוטעים את רצף התכנית. פרסומת בעיתון לעומת זאת היא משהו שרוב האנשים ידפדפו ולא יעיפו בהם מבט, אלא אם כן כמובן, העיצוב כובש ומושך את העין.


כשמעצבים או יוצרים פרסומת חשוב מאוד להתאים את הרעיון ואת התוכן לאופי הפלטפורמה. מודעות חזותיות צריכות להתמקד בהעברת אינפורמציה חזותית ולהימנע מקטעי טקסט ארוכים. זאת עושים על ידי צמצום המסרים והפשטתם כדי ליצור מהן סרט או תמונה. כשמדובר בפרסומות לטלוויזיה, התוכן לא חייב להיות קשור למוצר, מה שחשוב זה לתפוס תשומת לב ושהצופה יזכור את העסק גם לאחר הלחיצה על הכפתור האדום בשלט.


למרות שנהוג לחשוב שהטכניקות היחידות שבאמת משנות הן שלטי חוצות ענקיים או פרסומות בטלוויזיה, חשוב לדעת שכשמדובר בעולם הפרסום - הגודל לא קובע. יש מגוון עצום של דרכים לפרסם את העסק, ואחת הדוגמאות האפקטיביות ביותר לכך היא הרול אפ - שלט פרסומת ארוך וצר הניתן לנשיאה ממקום למקום. הרול אפ הוא עצמאי, כלומר, לא צריך לתלות אותו, להשעין אותו על הקיר או לשלב אותו במדיום אחד, הוא עומד בפני עצמו ומשמש בעיקר לתצוגה.


מחיר הדפסת רול אפ הוא נמוך ולא צריך להדפיס יותר מאחד כדי ליהנות מהכוח הגדול שלו. את הרול אפ נעמיד בדרך כלל ליד החנות או בכנסים עסקיים, במטרה להציג את העסק ואת פועלו, לספר ללקוחות על מבצעים או על מוצרים מיוחדים ובעיקר למשוך תשומת לב ו"לפתות" אנשים פנימה.


כדי לעשות את זה נכון, חשוב מאוד שאיכות ההדפסה של הרול אפ תהיה גבוהה ושהעיצוב יהיה חכם. כאן ב-Picanvas אנחנו מדפיסים רולאפים לעסקים קטנים וגדולים, תוך שימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה ובמכונות דפוס מתקדמות. אנחנו מאמינים שכשמדובר על רול אפ מחיר נמוך לא אומר שצריך להתפשר על האיכות - אנחנו עושים גם וגם. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר!