לקשט את השולחן עם מפות PVC – איכות, יופי וסטייל


בין אם זה שולחן בפינת האוכל בבית או אולי השולחן שבחצר, שמשרת אותנו לא מעט בחודשי הקיץ, שימוש במפת שולחן ייעודית עוזר לשמור על השולחן עצמו וגם הופך את השהות לצדו לנעימה יותר. מפות שולחן pvc הן פתרון נהדר למי שאיכות חשובה לו. מפות אלו נוחות מאד לשימוש, קל לנקות אותן והן מתאימות הן לפנים והן לחוץ. למחפשים מפת שולחן pvc מוצעות אינספור של אפשרויות ועיצובים נהדרים המוסיפים סטייל וגם אסתטיקה רבה.

ליהנות מיתרונות רבים

אחד היתרונות הבולטים של מפות העשויות PVC הוא העובדה שקל מאד לנקות אותן. הנוזלים ומוצרי המזון השונים אינם נספגים בחומר עצמו ובעזרת מטלית רטובה או לחה, או אפילו באמצעות מגבת נייר פשוטה, קל מאד להסיר את הסימנים שהם הותירו אחריהם. הדבר הכרחי וחשוב במיוחד כאשר המפה מיועדת לשולחן החיצוני, לשולחן שבמרפסת הצמודה לבית או בחצר. אפשר להשאיר את המפה על השולחן באופן קבוע ולנקות אותו מהאבק שהצטבר כשהיא איננה בשימוש בתוך דקות ספורות.

מפות ה – PVC יכולות גם לשמש את אלה, היוצאים לפיקניק בחיק הטבע ומשתמשים בשולחנות שבפארקים השונים. במקום להניח על השולחן עצמו את האוכל ואת הכלים, פורסים מפת pvc יפה, שמציעה את מידת הניקיון והאסתטיקה שבה מעוניינים. ניתן כיום להשיג מפות מסוג כזה במידות שונות ואפילו במידה מיוחדת, בהתאמה מלאה. אם יש לכם בבית שולחן עגול, שולחן מלבני ארוך מאד או כל שולחן אחר במידה קצת שונה מהסטנדרט.

למצוא אותן אצל המומחים

כדי ליהנות מיתרונותיהן הרבים של מפות השולחן העשויות PVC, כדאי לפנות אל המומחים. לחנויות המתמחות במכירת מפות שולחן מסוג זה, חנויות השמות דגש על איכות גבוהה וגם על נראות. בהן אפשר יהיה למצוא מבחר רחב של אפשרויות שמהן ניתן לבחור וכמובן גם להזמין מידת מפה בהתאמה אישית, על פי הצרכים הקיימים.

למידע נוסף לחצו כאן

מעוניינים להתחדש במפות שולחן יפות, איכותיות וגם פרקטיות מאד? און צפריר – פיקנבס היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה במכירת מפות PVC, פוסטרים, מדבקות, טפטים ועוד ופונה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-707-508