למצוא את מפת השולחן המתאימה – טיפים שיעזרו לכם במשימה החשובה

מעוניינים להתחדש במפת שולחן יפה ותוהים במה לבחור? האפשרויות הכול כך רבות, המוצעות כיום, מבלבלות אתכם ומקשות על בחירתכם? אם כן, הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לכם לשים לב אליהם, שיעזרו לכם במציאתה של מפת השולחן המתאימה:

1. מידות – מידות המפה הן פרמטר חשוב במיוחד על מנת להבטיח את התאמתה המושלמת של המפה לשולחם הקיים. אם אתם מחפשים למשל מפת שולחן pvc עגולה, בדקו תחילה את מידותיו של השולחן שלכם והשוו את המידות למידותיהן של מפות השולחן שבהן אתם נתקלים. מפת השולחן הנבחרת איננה מוכרחה להקיף את כל השולחן, אך חשוב שכל מידה שהיא שתבחר תיצור את המראה שבו אתם מעוניינים.

2. חומרי גלם – מצאתם מפת שולחן עגולה pvc, ואתם תוהים האם היא אכן המוצר המתאים לכם? בחנו היטב את חומר הגלם עצמו. PVC משמש כיום כחומר גלם מוביל בתחום המפות ולא בכדי. מדובר בחומר עמיד מאד שקל לתחזק ולנקות, ומכיוון שמדובר במפת שולחן שנוטה להתלכלך לא מעט, הרי שמדובר ביתרון משמעותי, כשמשווים אותה למפות העשויות מחומרי גלם אחרים.

3. איכות – כדי שמפת השולחן שבחרתם תשרת אתכם כהלכה, ובעיקר גם לאורך שנים, אל תתפשרו על האיכות. מפות שולחן איכותיות תלוונה אתכם לאורך תקופה ארוכה ותיקחנה חלק באירועים חשובים שתציינו בבית או מחוצה לו.

4. יופי ואסתטיקה – לפן העיצובי ישנו תפקיד חשוב לא פחות וכדאי לשים לב אליו. בחנו את העיצובים השונים של המפות, את מידת האסתטיקה שהן מביאות איתן ואת האופן שבו הן תוכלנה לתרום לנראות הכוללת של השולחן.

5. מחיר – ניתן כיום למצוא מפות שולחן בטווח רחב של מחירים ולרוב מדובר במחירים נוחים מאד. לא מוכרחים לשבור תכנית חיסכון כדי למצוא מפת שולחן טובה וגם לא צריך להתפשר על האיכות כדי לאתר מפת שולחן בעלות סבירה.

למידע נוסף לחצו כאן

מעוניינים להתחדש במפות שולחן יפות, איכותיות וגם פרקטיות מאד? און צפריר – פיקנבס היא הכתובת הנכונה עבורכם. החברה מתמחה במכירת מפות PVC, פוסטרים, מדבקות, טפטים ועוד ופונה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 1700-707-508