טיפים לבחירת רול-אפ


כשמפרסמים את העסק צריך לפעול בהרבה חזיתות - כל האמצעים והשיטות מבורכים. שילוט הוא אחד הדרכים היעילות והנוחות ביותר לפרסום עסקים, ותחום השילוט עצמו מלא בשיטות שונות, חלקן יעילות יותר וחלקן פחות. אחד האמצעים החכמים ביותר לפרסום עסקים מול קהלים מקצועיים למשל, היא רול-אפ. רול-אפים הם פתרון מעולה לעסק שרוצה לשווק את עצמו בגובה העיניים. המתקן הפרסומי הנמתח על שלדת פלסטיק הוא שיטה מעולה להעברת מסרים ולמשיכת לקוחות, בתנאי שעושים את זה נכון. הנה כמה טיפים עיצוביים שכדאי שתחשבו עליהם כשאתם מעצבים רול-אפ חדש:


השתמשו בצבעים בולטים לעין - קשה להתעלם ממשטח פרסום גדול וצבעוני שעומד מולך. עם זאת, חשבו למשל על כנס מקצועי שבו יעמוד הרול-אפ שלכם ליד לא מעט שלטים ודוכנים אחרים. לא יהיה קשה לחלוף על פניו אם הוא לא יהיה צבעוני ומזמין. אתם צריכים לשאוף לכך שתשומת הלב של הקהל תתמקד דווקא במודעה שלכם. לכן, בחירת הצבעים צריכה להיות חכמה, ולאזן בין צבע ססגוני ועיצוב שנגיש לציבור.


איכות הדפסה גבוהה - אחד הדברים החשובים ביותר כשמדובר במוצרי דפוס הוא איכות ההדפסה. רול-אפ מטושטש עם גוונים דהויים, או שמודפס בצורה מפוקסלת, לא רק שאינו מושך לקוחות אלא גם מעיד על איכות העסק שהוא מפרסם. היום אנשים מעניקים חשיבות רבה לעיצוב ולמיתוג, ועסק שלא משקיע במיתוג איכותי נתפס כמיושן וזול. לכן כשאתם מדפיסים רול-אפ חשוב שתעשו זאת בבית דפוס איכותי, תבדקו מראש דוגמאות דפוס שהוא עשה בעבר ותוודאו שאתם מקבלים את המוצר המלוטש ביותר.


טקסט מינימליסטי - מומלץ שהמסר המרכזי של המודעה העסקית יעבור באמצעות תוכן ויזואלי ברור ומושך השיטה האפקטיבית ביותר להעברת מסרים פרסומיים היא באמצעות כמה שפחות מילים וכמה שיותר איורים, צבעים וסמלים ברורים. יש לכך סיבה מוצדקת - העברת מסר בטקסט יכולה להיות אינפורמטיבית מאוד, אבל אף אחד לא יתעכב כדי לקרוא כמה שורות של טקסט. רול-אפ מעוצב טוב מושך את העין מספיק כדי לגרום ללקוח להסתקרן ולשאול שאלות על המוצר.

עיצוב טרנדי - עולם העיצוב הוא לא אקראי, זוהי תחרות מתמדת של תכנים, צורות וצבעים. תמיד יש את מה שבאופנה ואת מה שכבר שייך לעבר. חשוב מאוד שתשאלו את עצמכם אם מה שאתם רוצים על המודעה שלכם מתאים לטעם הציבור. בתוך כך, כדאי שתשימו לב שאתם מדברים בשפה העיצובית שפונה לקהל היעד שלכם, ושהגרפיקאי שמעצב עבורכם את הרול-אפ יודע מה הוא עושה, מעודכן בטרנדים האחרונים בעולם העיצוב ויודע כיצד ליצור שלט מודרני, חכם ומושך.


מחיר הוגן - כשמדובר בדפוס, יש הרבה שרלטנים בשוק. בתי דפוס רבים משתמשים בחומרים לא איכותיים וגובים מחירים מופקעים על מוצרים שלא עומדים בסטנדרטים. כשאתם מחפשים רול אפ מחיר הוא אחד הדברים שכמובן תתייחסו אליהם. עם עיצוב רול אפ מחיר לא צריך לעלות על כמה מאות שקלים, תלוי בגודלו של הרול אפ. עם זאת, עם רול אפ מחירים נמוכים מדי צריכים להדליק עבורכם נורה אדומה. בכל זאת מדובר במוצר שמודפס בפורמט רחב, באמצעות מכונות מתקדמות ועל נייר יקר. בדרך כלל עם רולאפים מחירים נמוכים מדי מעידים על איכות נמוכה מדי של מוצר. לכן, כדי להימנע מטעויות, ערכו השוואת מחירים רצינית, בדקו כל מוצר ומוצר לפני שאתם מזמינים וודאו שאתם מקבלים רול-אפ איכותי ומשתלם גם יחד.


ב-Picanvas אנחנו מייצרים ומעצבים רול-אפים איכותיים שקשה להתעלם מהם! אם אתם מעוניינים ברול-אפ חדש שישרוד זמן רב רב ובמחירים הנוחים בשוק הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים בשוק ועובדים עם צוות גרפיקאים מוכשר ומיומן, שיעצב עבורכם את הרול-אפ המושלם. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.