רול אפ: שיטה זולה ואפקטיבית לפרסום העסק


כל מי שמנהל עסק יודע כמה צריך להשקיע בפרסום בשביל להצליח ולמשוך לקוחות חדשים. לעתים רחוקות המיקום האסטרטגי של החנות ומה שהיא מוכרת הוא הפקטור המרכזי בפופולריות שלה. בדרך כלל, ללא פרסום שתומך בו, לא משנה עד כמה העסק איכותי והמוצרים שלו טובים, אנשים פשוט לא ידעו שהוא קיים ולכן הוא לא יוכל להרחיב את קהל הלקוחות ולהרוויח. עם זאת, לכל סוג פרסום יש תכונות משלו ולא תמיד המחיר קשור ליעילות הפרסום. עסק צריך לשאוף לפרסום בכמה שיותר פלטפורמות כדי לפנות לכמה שיותר קהלי יעד. לכל סוג פרסום יש יתרונות וחסרונות:


עלונים - פיזור עלונים יכול להיות שימושי כשתולים אותו על הידיות של הדלתות, שמשת המכונית או בחלוקה באמצעות נציג. החיסרון של העלונים הוא שהם בדרך כלל מחולקים בסיטואציות שבהן אנשים עוברים ושבים, וחוסר הסבלנות יכול להביא לכך שהם ימנעו מלהסתכל על הפרסומת. ככל שהמודעה תהיה יותר מושכת ברמה הוויזואלית היא תמשוך יותר תשומת לב.


רדיו - תשדירי רדיו הם דרך מעולה להעביר אינפורמציה מילולית וחשובה אודות העסק, עם זאת החיסרון שלו נובע מכך שהוא רק שמע. מראה עיניים הוא לעתים קרובות יותר יעיל משמע, לכן כשמקליטים פרסומת לרדיו צריך לבנות אותה בצורה חכמה, כמו למשל שתהיה מלווה בקטע מוזיקלי וקליט.


טלוויזיה - בפלטפורמה זו לא חסר דבר, תוכן וויזואלי, טקסטואלי ושמע. בנוסף, האנשים שיושבים בבתיהם וצופים בתוכניות הערב לרוב לא יקומו מהספה בפרסומות, הם יישארו לראות מה מציעים להם. הבעיה היא שפרסומות בטלוויזיה הן מאוד יקרות, במיוחד אם רוצים לשדר אותן בפריים טיים.


רול אפ / כנסים עסקיים - רול אפ הוא דרך טובה להעביר מידע חשוב אודות העסק שלכם. הוא יכול לדבר על מהות העסק באופן כללי, על מוצרים ספציפיים ועוד. כשמעמידים אותו בכנסים עסקיים או ליד החנות יש לו פוטנציאל אדיר למשיכת קהל, אם מעצבים אותו נכון הוא יכול למשוך את העין ולעמת את ההולך עם התוכן המבוקש. היתרון המשמעותי ביותר של רול אפ הוא המחיר. רול אפ בזול עדיין יהיה איכותי ויעשה את העבודה. עם זאת, כדי למקסם את האפקטיביות שלו, כדאי להשקיע בעיצוב ולעבוד עם גרפיקאי מקצועי.


ב-Picanvas מייצרים רול אפ זול באיכות גבוהה מאוד. אצלנו תוכלו למצוא מוצרי דפוס איכותיים במחירים הוגנים ובעיצובים חכמים ואפקטיביים. מעוניינים לפרסם בגובה העיניים? רול אפ הוא השיטה בשבילכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.