שטיחי פי וי סי 

 

יצא לכם פעם להתארח בבית מלון בינוני, או אפילו בבית של חברים, להיתקל בעיצוב פנים לא פרקטי ולא נוח ולתהות לעצמכם - מה הם חשבו לעצמם? כשמעצבים, משפצים ומרהטים את הבית, צריך לחשוב על התאמת עיצוב הפנים לאורח החיים שלכם. הבית צריך להתאים לאיך שאתם אוהבים לחיות. דוגמה קלאסית לחלל שמעוצב בצורה לא חכמה היא מטבח עמוס ומאורגן, ללא פרזול מתאים, שגורם לעבודה בו להיות מסורבלת, איטית והרבה פחות מהנה.


אז מה החדשות הטובות? את כל הבעיות האלו אפשר למנוע אם שמשקיעים מחשבה ומתאימים את העיצוב לאופן השימוש הרצוי. שטיח הוא דוגמה מצוינת למשהו שצריך לרכוש בצורה מחושבת. אם אתם חושבים על לקנות שטיח חדש, חשוב שתתאימו אותו להרגלים שלכם. האם אתם נכנסים עם נעליים לתוך הבית? האם אתם גרים בסביבה שמכניסה לכלוך הביתה? כמה אתם מוכנים להשקיע זמן בניקיון? שטיחי פי וי סי גדולים למשל, הם פתרון מעולה כששואפים לשמור על ניקיון בשטח הבית.


שטיחי ה-PVC הם קלים ונוח לגלגל ולהעביר אותם ממקום למקום. למשל: אם אתם מארחים קבוצת אנשים במרפסת אתם יכולים לפרוס שטיח PVC ענק מתחת לשולחן האוכל ולאחר האירוח לגלגל אותו ולנקות אותו ואז להחזיר אותו למטבח או לסלון. שטיחי ה-PVC קלים מאוד לניקוי ומגיעים בעיצובים מרהיבים, כך שהם נוחים ופרקטיים עבורכם, ובמקביל, מיוחדים ומרשימים את האורחים.


הגודל הסטנדרטי לשטיחי PVC עומד בדרך כלל על כמטר על חצי מטר, אולם, אם אתם מתלבטים על גודל השטיח שאתם מעדיפים, חשוב שתדעו ששטיח פי וי סי גדול הוא פתרון מעולה כשזה נוגע לבידוד מהרצפה. שטיחי הלינולאום עבים מספיק בשביל להעניק לכם בידוד מקור כשאתם מסתובבים ברחבי הבית יחפים. עם זאת, אם אתם שוקלים לקנות שטיחי PVC גדולים חשוב שתשימו לב אם הם מתאימים לעיצוב של החדר ולמרחב. היתרונות של השטיח בולטים וברמה העיצובית הוא מציע מגוון עצום של אפשרויות, עם זאת תכונות החומר הן מאוד ספציפיות ומשפיעות על הנראות הכללית של החדר.


כאן ב-Picanvas אנחנו מוכרים שטיחי PVC מעוצבים באיכות גבוהה מאוד המתאימים לכל חללי הבית. בזכות טכנולוגיית הדפסה מתקדמת, אנחנו יכולים לספק לכם שטיח PVC גדול בכל עיצוב שרק תרצו - מהדפס של רצפת עץ קלאסית ועד התמונה של הילדים. מחפשים שטיחי PVC? הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים או עיינו במוצרים שיש לנו להציע כאן באתר.