שטיחי PVC לגני ילדים: בטוח, נקי ואינטרקטיבי


כל הורה לילד יודע כמה זה קשה לשמור על הבית מסודר. כל הזמן צריך לנקות ולסדר אחרי הילדים ולחכות בסבלנות לזמן שבו הם יהיו גדולים מספיק בשביל לסדר אחריהם. על אחת כמה וכמה, כשמדובר בגני ילדים. אם אתם מנהלים גן ילדים אתם בטח יודעים איזה בלגן חבורת זאטוטים קטנה ותמימה יכולה לייצר. לכן, גן ילדים צריך להיות בנוי בצורה הכי בטיחותית שיש, ובמקביל, קל לניקוי כך שיישאר תמיד היגייני, נקי מחיידקים ובטוח לכל ילד.


עם זאת, כשמעצבים גן ילדים חשוב מאוד לשים דגש לא רק על הבטיחות, אלא גם על ההנאה. גן ילדים צריך להיות כיפי - צבעוני, מכוסה בדוגמאות מיוחדות ובקישוטים, נגיש ומהנה. אחת הדרכים הטובות ביותר לשלב בין בטיחות להנאה כשמעצבים גן ילדים היא שטיחי PVC. שטיחי הלינולאום לא שייכים רק לסטודיו לריקוד או לחוג הג`ודו. ה-PVC הפך בשנים האחרונות לבחירת המעצבים לריצוף או להוספת שטיחים, במיוחד בחדרי ילדים ובגנים.


אז מהם היתרונות של ריצוף PVC עבור גני ילדים?


רכות - ילדים נופלים כל הזמן, משתוללים ומתזזים ברחבי הגן. קשה אפשר לעקוב אחרי כל ילד בכל רגע נתון, ולכן, חשוב לקחת משנה זהירות בכל מקום שבו יכולה להיות סכנה. רצפת בטון, קרמיקה או עץ אינן אופטימליות למשימה, הן קשוחות מידי ולעתים מחליקות. שטיחים רגילים לעומת זאת, צוברים אבק, שאריות אוכל ולכלוך ומאוד לא פרקטיים למקום כמו גן ילדים. שטיח PVC לגן ילדים הוא רך הרבה יותר, מבודד מהקשיחות של הרצפה שמתחתיו ומונע החלקה, אבל עדיין אטום בפני לכלוך ונוזלים.


שרידות - PVC הוא חומר שמחזיק לאורך שנים. בנוסף, קל מאוד לתחזק אותו, כל מה שצריך זה להעביר סמרטוט לח והוא נקי. מדובר במוצר שאינו נשחק, אינו סופג חומרים שמזיקים לו, ולכל היותר נשרט במהלך השנים. בנוסף, ה-PVC הוא חומר מאוד זול, לכן גם אם בשלב מסוים רוצים להחליף אותו זו לא הוצאה גדולה.


עיצוב - היום יכולת ההדפסה על שטיחי פי.וי.סי לגני ילדים מאפשרת יצירה של משטח מעוצב, צבעוני ולפי טעמכם האישי. גני ילדים רבים משתמשים בשטיחי הפי.וי.סי בתור משטחי משחקים, ומדפיסים עליהם משטחי קלאס, מספרים ואותיות, מגרש כדורגל קטן ומגוון של משחקים שיהפכו את הרצפה לחוויה אינטרקטיבית. מדובר ביתרון שמתעצם בחורף, כשהילדים לא יכולים לצאת ולשחק בחול, עם שטיח PVC מעוצב הם לא ירצו לצאת מהגן.


ב-Picanvas אנחנו מייצרים שטיחי PVC איכותיים לבתים, לגני ילדים ולמשרדים. אנחנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ובמכשור מתקדם ומבטיחים לכם מוצר עם שרידות גבוהה ומראה מרהיב. אם אתם מעוניינים לקנות שטיחי PVC לגני ילדים פנו אלינו.