כך תבחרו את השטיח הנכון לחדר הילדים


אם אתם הורים לילדים אתם בטח חווים יום יום את המרץ והעשייה הבלתי פוסקת שלהם. ילדים קטנים הנמצאים בשלבי למידה אוהבים לבחון את הגבולות - בעיקר כשמדובר בלכלוך הבית שלכם. ילדים אוהבים להתפרע בכל הבית ובמיוחד בחדר שלהם, המרחב שבו הם יכולים להיות יצירתיים, לשחק ולהרגיש חופשיים. כשמרהטים חדרי ילדים צריך להתאים את הריהוט והעיצוב לשגרת היום שלהם ולהשתמש בפריטים בטוחים לשימוש וקלים לניקוי, ובמקביל, לספק להם אמצעים שיהפכו את החדר למגרש משחקים פרטי ומרגש, מקום שהם ירצו לשחק רק בו.


ההמלצה שלנו - שטיח פיויסי

שטיחי ה-PVC כבשו את עולם העיצוב, ולא בכדי. מדובר במשטחי לינולאום בעובי סטנדרטי של 3-5 מילימטרים, שמגיעים בהדפסים מדהימים, במחירים נוחים במיוחד ומאוד מאוד פרקטיים. שטיחי PVC לחדרי ילדים הם פתרון מעולה שחוסך זמן על ניקיון ודאגות מיותרות. שטיחי PVC לילדים שורדים לאורך זמן, קל מאוד לנקות אותם והם שורדים במשך שנים מבלי להתבלות. החלק הכי כיף בקניית שטיחי פי וי סי לילדים הוא האפשרות להדפיס תמונה או ציור של הגיבור או הדמות שהילדים אוהבים, או אפילו לשלב הדפס אינטרקטיבי כמו משטח קלאס, תרגילים בחשבון או הדפס של מגרש כדורגל, שיהפוך את השטיח לאטרקציה בפני עצמה עבור הילד.


כשמדובר בשטיחי PVC לילדים המחיר הוא ללא ספק אחד היתרונות הבולטים. ילדים כאמור נוטים ללכלך לא מעט. כשמכניסים שטיח בד לחדר ילדים יודעים שזמנו קצר, במיוחד אם הוא גדול, בהיר וקשה לניקוי. עם שטיח PVC לילדים מחיר הוא הדאגה האחרונה שלכם - אתם מקבלים מוצר איכותי במעט מאוד כסף, שיהיה חסין ללכלוך.


אבל כשמדובר בילדים - בריאות היא הדבר החשוב ביותר. שטיח פי וי סי לחדר ילדים הוא לא רק משטח מעולה ליצירה ומשחק, הוא מבודד את הילד מהרצפה ומגן עליו מהקשיחות והטמפרטורה שלה. שטיחי הבד שכולנו מכירים הם אולי נעימים ואינטימיים, אבל הם צוברים אבק, שאריות אוכל, חיידקים ובקטריות, לא בדיוק מה שהייתם רוצים שהילדים שלכם ישחקו עליו. שטיחי הפי וי סי יבטיחו לכם שהילד מתרחק מחיידקים ועדיין מוגן מפני הקור של הרצפה בימי החורף.


ב-Picanvas אנחנו מייצרים שטיח PVC לחדר ילדים ולשאר חדרי הבית. מעוניינים בפתרון שהוא גם אסתטי וגם נוח לחיי היום יום? שטיחי ה-PVC יכולים להיות בדיוק המוצר בשבילכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים, נשמח לסייע בכל שאלה.