רוצים רצפת עץ? לא צריך לשבור חסכונות

הגיע הזמן להחליף את הריצוף? אם אתם גרים בבית ישן שלא הוחלף בו הריצוף כבר שנים אתם בטח מרגישים את התחושה המאכזבת הזאת לאחר הניקיון - למרות שניקיתם וניקיתם, הרצפה עדיין מרגישה מלוכלכת. הצטברות של לכלוך בין המרצפות, אריחים שבורים או מורמים וכתמים שלא יורדים הם משהו שבשלב מסוים, אחרי הרבה זמן עם אותו ריצוף, אין באמת איך להילחם בו. אם התחלתם לחשוב על שיפוץ בטח כבר נתקלתם במחירים המוגזמים שצריך לשלם כדי לרצף את הבית מחדש, שלא נדבר על פרקט מעץ, אחד הריצופים הפופולריים והיפים ביותר, אך בעל מחירים מופקעים.


אם אין לכם את התקציב להחלפת אריחים או להדבקת פרקט אתם לא חייבים לשלם את המחירים האלה. היום יש כבר פתרונות יצירתיים שישיגו תוצאה לא פחות טובה ובמחירים נמוכים בהרבה. שטיח PVC דמוי פרקט הוא אחד הפתרונות הכי אופנתיים ויעילים לשיפוץ רצפת הבית. ה-PVC הוא חומר נוח מאוד להדפסה, ובזכות היכולת הזאת, ניתן להגיע לחיקוי מאוד טוב של דוגמת העץ המוכרת ובמגוון עצום של גוונים.


מעבר לכך, שטיח פי וי סי דמוי פרקט הוא לא רק פתרון זול יותר, יש לו גם יתרונות שלא ניתן להשיג באמצעות סוגי ריצוף אחרים. למשל, בניגוד לפרקט אמתי, PVC אינו רגיש למים, אינו דורש תחזוקה מיוחדת ונשמר לאורך זמן ארוך, הרבה יותר מריצופים אחרים. בנוסף, ל-PVC תכונות חומר ייחודיות כגון בידוד מרעש, מה שיהפוך את הסביבה הביתית לשקטה במיוחד בקומות התחתונות. PVC הוא גם מונע החלקה, בניגוד לרצפת פרקט שיכולה להיות מחליקה מאוד.


אם אתם עושים את החשבון כמו שצריך, לא רק שריצוף הבית בשטיח PVC אופנתי הוא לא התפשרות, אלא הבחירה הטבעית והחכמה ביותר. כאן ב-Picanvas תוכלו למצוא משטחי PVC ברמה הגבוהה ביותר, עם הדפסה איכותית ובמחירים משתלמים. באמצעות צוות גרפיקאים מוכשר והרבה דמיון נוכל לספק לכם כל דוגמה שרק תרצו, החל משטיחים דמויי פרקט ועד עיצובים ססגוניים ונועזים. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר.