האם כדאי לי לקנות שטיח PVC?

מחפשים מוצר זול, אסתטי ומיוחד לעיצוב הבית? חשבו על שטיחי PVC. שטיחי ה-PVC הפכו למאוד פופולריים בשנים האחרונות, כי הם מציעים ערך שימושי רב למי שקונה אותם. מי שמספיק אמיץ בשביל להתקדם משטיחי הבד המסורתיים ולשנות את עיצוב הפנים השמרני, מתוגמל בפתרון מקורי, היגייני ומשתלם לעיצוב הבית.


השטיחים זמינים במגוון רחב של צבעים, עיצובים, צורות, עוביים וסגנונות. זה היופי בשטיחי ה-PVC, הם לא דורשים שעות של עבודה או חומרים יקרים כדי לייצר אותם, ולכן לא צריך להתפשר על העיצוב - אפשר פשוט לעצב בהתאמה אישית.


בסך הכל מדובר במשטח פלסטיק עם הדפסה צבעונית באיכות גבוהה, מסיבה זו העלות של השטיח זולה יותר משטיח בד. ה-PVC עצמו הוא חומר חזק ועמיד ביותר, ששורד במשך זמן רב מבלי להישחק, קל לניקוי ובעל מראה מודרני ומלוטש. חשוב לציין שההדפסה עצמה צריכה להיעשות בצורה מקצועית ואיכותית, כדי לוודא שהיא לא תתקלף או תישחק במהירות ושאכן תיראה טוב בחלל.


לשטיחי הפי וי סי יש יתרונות רבים שייחודיים להם וגם כמה חסרונות. הנה כמה עצות שיעזרו לכם להחליט אם לקנות שטיח פי וי סי:


*עם שטיחי בד ישנים קשה להתמודד, אחרי מספר שנים האבק הוא חלק בלתי נפרד מהשטיח. שטיח הפי וי סי חסין למים ולכלוך, לכן בניגוד לשטיחים העשויים מחומרים אחרים הוא לא מפתח משקעי אבק עם הזמן. כל מה שתצטרכו לעשות זה להעביר עליו סמרטוט רצפה עם חומר ניקוי והוא כמו חדש.


*בגלל היכולת להדפיס אין ספור דוגמאות על השטיח, שטיח פי וי סי יכול להתאים להרבה מאוד עיצובים וסביבות. למשל, אם אתם רוצים שטיח שמשתלב העיצוב של הריצוף, או אחד שנראה כאילו תלת ממדי, ניתן להדפיס את זה בקלות.


החומר - PVC הוא פלסטיק ולכן התחושה שלו פחות נעימה משטיח בד, והוא אינו מחמם את הרגליים. עם זאת, למרות החיסרון הזה שטיח PVC מבצע את אותה פונקציה של שטיח רגיל, הוא מבודד את הדורכים מטמפרטורת הרצפה, הוא בעל משטח חלק והוא קל משמעותית כך שקל להעביר אותו ממקום למקום.


אצלנו ב-Picanvas אנחנו מדפיסים שטיחי פי וי סי באיכות גבוהה המתאימים לכל חדרי הבית ותאפשר לכם לעצב בהתאמה אישית את השטיח המושלם עבורכם. עם שטיחי פי וי סי מבצע הוא לא קל למצוא, שכן הפופולריות הגוברת שלהם הופכת אותם למצרך נחשק בעולם העיצוב, אך אם אתם מעוניינים לקנות שטיחי PVC במבצע פנו אלינו.