מרענן, צבעוני ומשתלם: שטיח PVC, לעיצוב שונה וייחודי

שטיחי רצפה יכולים לשפר מאוד את מראה הבית ואת הנוחות שלכם. השיקולים המרכזיים שיש לחשוב עליהם כשבוחרים שטיח הם המרקם שלט, העמידות שלו בפני לכלוך, הגודל שלו וכיצד הוא משתלב עם העיצוב הכללי בבית. יחד עם זאת, כמו בכל דבר, גם כשבוחרים שטיח, אין דבר כזה מוצר מושלם.

באופן כללי, שטיחי הבד המסורתיים צוברים המון לכלוך ואבק ודורשים תחזוקה מתמדת. עם זאת, כשאתם משקיעים מחשבה וזמן בעיצוב בית אין דבר כזה בחירה רעה, זה הכל עניין של שיקולים והתפשרות. לכן, אחד הפתרונות הפופולריים ביותר עבור אנשים המחפשים שטיחים ורוצים להימנע בטרחה שכרוכה בכך, הוא שטיחי PVC.

שטיחי ה-PVC הגיעו אלינו מהעולם התעשייה וכבשו בסערה את עולם העיצוב, בזכות הפרקטיות שלהם, והגמישות העיצובית שהם מביאים. היתרון המרכזי של שטיח ה-PVC הוא שקל לנקות אותו והוא לא צובר לכלוך כלל. ה-PVC עצמו הוא סוג של פלסטיק עמיד במיוחד, שאינו סופג חומרים חיצוניים ולכן נשאר "כמו חדש" במשך שנים. היתרון השני של שטיח PVC הוא העיצוב. ה-PVC הוא חומר נוח מאוד להדפסה, ולכן אפשר להפוך אותו לשטיח בהתאמה אישית עם כל עיצוב שרק תרצו.

החיסרון המרכזי של השטיח הוא שמגע הפלסטיק עם כפות הרגליים פחות נעים וחמים ממגע שטיחי הבד. שטיחי הבד או הצמר המוכרים אכן מספקים אווירה חמימה ואינטימית. עם זאת החיסרון המרכזי שלהם הוא כאמור, התחזוקה. שטיחי בד הם קשים מאוד לניקוי, נשחקים מהר וחשופים לנזקי מזג האוויר, נזקים הנגרמים על ידי חיות מחמד וללכלוך. שטיחי הבד מביאים עמם גם בעיה היגיינית: הם צוברים משקעים של אבק, חיידקים ויצורים חיים שרק מחכים שהרגל שלכם תדרוך בהם.

החיסרון השני של שטיחי הבד הוא המחיר. בעוד שטיחי בד יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים, כשקונים שטיח פי וי סי מחיר הוא הבעיה האחרונה שלכם. עם שטיח PVC מחיר נע בין כמה עשרות שקלים לשטיחים בגודל קטן עד סטנדרטי ועד כמה מאות שקלים לשטיחים גדולים יותר. מדובר בפתרון זול ואסתטי לעיצוב הבית, עם טוויסט מיוחד ועיצובים מרהיבים. אם אתם רוצים לערוך שינוי בחלל בלי להשקיע יותר מדי, שטיחי ה-PVC הם הפתרון בשבילכם.

ב-Picanvas אנחנו מתמחים בהדפסה על משטחי PVC, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים. אם אתם מחפשים דרך לרענן את החלל, להוסיף לו צבע ועניין, בלי להשקיע יותר מדי, שטיחי ה-PVC שלנו הם בשבילכם. פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים על השטיחים שלנו!