איך מרימים הצעת נישואים מוצלחת?

אתם מכירים אחד את השנייה הרבה זמן, האהבה פורחת והעתיד נראה ורוד ואחרי הרבה התלבטויות הצלחת סוף סוף להחליט - הגיע הזמן להתחתן! אז איך מארגנים את הצעת הנישואים המושלמת?


הצעת הנישואים תהיה אחד הרגעים שלא תשכחו לעולם. אתם תספרו עליה לילדים שלכם, ואחר כך לנכדים, ותיזכרו ברגע האהבה המרגש הזה בכל יום נישואים מחדש. הצעת נישואים היא סיבה מעולה לחגיגה, לשמחה, זה הזמן לומר בקול גדול שאוהבים. אז איך עושים את זה נכון? יש כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם.


הדובדבן שבקצפת


כל אחת רוצה טבעת יהלום, ובמקרה זה מיותר להגיד, כמה שהטבעת יותר מרשימה כך יותר טוב. אבל זה לא נגמר פה, חשוב לתכנן איפה "תחביאו" את הטבעת. אפשר ללכת על השיטה הקלאסית: להכניס את הטבעת לקופסת מהודרת וכשמגיע הרגע הנכון לרדת על ברך אחת, להוציא את הטבעת ולומר את המילים. אם אתם יותר הרפתקנים ומחפשים הצעה מפתיעה עם חוש הומור אתם יכולים להחביא אותה בתוך מנת האוכל שלכם או שלה, בתוך אחד הארנקים, מתחת לצלחת במסעדה או בכל מקום אחר שיפתיע אותה.


הזדמנות מעולה למתנה


הצעת נישואין היא הזדמנות מעולה לתת מתנה לאישה שאתם אוהבים. אולי משהו יקר שהיא רוצה לקנות כבר הרבה זמן, אולי איזה בגד או תכשיט אחר מלבד הטבעת. רעיון נוסף ומקורי הוא להזמין טיול משותף לשניכם שבמהלכו תציעו את ההצעה. חשבו על זה, אין יותר רומנטי מלהציע נישואים במהלך חופשה מרגיעה ופסק זמן מהחיים, זמן שהוא רק של שניכם.


סביבה וחוויה


המקום שבו תציעו את ההצעה משפיע רבות על הרגע המיוחד הזה. אתם יכולים להיות קלאסיים ולהציע במסעדה, עם זאת אתם יכולים להיות לא רשמיים ולהציע בהפתעה בערב סרט בבית או במסיבת ריקודים. אם היא נבוכה מקהל אז אולי עדיף להציע במקום אינטימי ולתת לה נחת כשהיא באחד הרגעים המשמחים בחייה, אבל אם היא אוהבת רעש וחגיגות אז השמיים הם הגבול.


שלט ותפאורה


אפשרות נוספת היא להיעזר בחברים וליצור הפתעה עם שלט הצעת נישואים גדול שכולם מחזיקים או ללוות אותה לחדר מקושט ומהודר עם אוכל, יין ועם שלט התנשאי לי יפה ומעוצב.


ב-Picanvas אנחנו מדפיסים שלטי "התנשאי לי" באיכות גבוהה ובמבחר גדלים ומידות. אם אתם מעוניינים לקנות שלט התנשאי לי מחיר לא אמור לעכב אתכם, זו אחת ההוצאות הכי קטנות שתוציאו על חגיגת הנישואים. פנו אלינו ונעצב אתכם ביחד שלט לרגע החשוב בחייכם.