הדפסה על שמשונית מחיר - פיקנבס

שמשוניותהדפסה על שמשונית 
להזמנת דגם צרו איתנו קשר - 1700-707-508
או
בצור קשר כאן
 

חברת פיקנבס מבצעת עבור לקוחות עסקיים מכל רחבי ישראל הדפסה על שימשונית למטרות רבות ומגוונות. מדובר באחד החומרים הנפוצים לשילוט חוץ בעולם הפרסום והשיווק, וזאת בזכות מספר יתרונות מהותיים שנתאר בשורות הבאות. בתוך כך, לקוחות פיקנבס המזמינים הדפסות על שמשוניות זוכים לעוד מספר בונוסים חשובים, החל בטיב השירות, דרך אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ועד למגוון האפשרויות והמחירים הנוחים.

שירותים לקשת רחבה של לקוחות

לאורך השנים ליווינו לקוחות רבים שהזמינו הדפסה על שמשונית לפי מידה, הנמנים בעיקר על המגזר העסקי מענפי המשק לסוגיהם. על פי רוב נזקקים לשירותים אלו חנויות ורשתות שיווק, עסקים קטנים עד בינוניים ומשרדי פרסום, המעוניינים בשילוט חוצות איכותי ואפקטיבי. מדובר בשלטים המקנים לעסק או לקמפיין חשיפה גבוהה הנראית היטב, ונושאים את כל האלמנטים השיווקיים הנדרשים כגון סלוגן, לוגו, תמונות וכל אלמנט מיוחד שהלקוח מעוניין להוסיף. עוד חשוב לציין כי מדובר באלמנט פרסומי שאינו יקר, שכן אנו גובים עבור הדפסה על שמשונית מחיר אטרקטיבי בהתאם לגודל המבוקש. לדוגמא, המחיר על שמשונית בגודל 1 מטר רבוע עומד כיום על 130 שקלים בלבד, ואילו על גודל 5 מטרים רבועים מחיר ההדפסה הוא 380 שקלים בלבד.

יתרונות ההדפסה על שמשונית

מלבד העובדה שאנו מציעים עבור הדפסה על שמשונית מחיר מצוין, יש להפקה זו עוד מספר יתרונות חשובים. בראש ובראשונה, מדובר בפתרון מושלם לבאנרים, שלטי חוץ, כרזות ענק, במות, ירידים, עיטוף משאיות ולחברות תיווך נדל"ן. זאת מאחר שהשמשונית היא חומר עמיד במיוחד בתנאי חוץ ובפני גשם ושמש, השומר על מראהו לאורך זמן. כמו כן, הדפסה שמשונית מאפשרת לבחור במגוון רחב של סוגי גימור בהתאם לאופן התלייה, כגון תפירה של טבעות ממתכת במרווחים שונים. באמצעות הטבעות ניתן לתלות שמשונית עם חבלים בלי להסתכן בנזקים או בקריעת הבד. כמו כן, קיימת אפשרות לתפירת שרוולי הלבשה על עץ או מוט מתכת, כאשר כל הגימורים כבר כלולים במחירים המפורסמים באתר.

ליווי מקצועי מלא

לרשות לקוחותינו עומדת מחלקת גרפיקה מתקדמת ואנשי מקצוע רציניים ומנוסים, הבקיאים בכל הקשור אל הדפסה על שימשונית ומסוגלים לייעץ בכל שאלה והתלבטות. חשוב לציין שאנו מקפידים הקפדה יתרה על איכות העבודות המתבצעות על ידינו, כולל שימוש באמצעים הטכנולוגיים המובילים בשוק, חומרי הדפסה איכותיים, וגימורים לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. אנו מזמינים גם אתכם לפנות אל נציגינו ולקבל תמיכה מלאה בכל סוגיה הקשורה אל הדפסה שמשונית. להצעת מחיר ומידע התקשרו אלינו כבר עכשיו בטלפון שמספרו 1-700-707-508.

 

 להזמנת מידה מיוחדת בהתאמה אישית ניתן ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר
בטלפון 1-700-707-508 או במייל: info@picanvas.co.il